Uruchamiamy sprzedaż naklejek chroniących ptaki przed kolizjami z szybami!

Uruchamiamy sprzedaż naklejek chroniących ptaki przed kolizjami z szybami!

Po dłuższej przerwie uruchamiamy sprzedaż kropek chroniących ptaki przed kolizjami ze szkłem ??????

Cena 4 zł za najmniejszą jednostkę: jest to taśma długości 2 m. Do ceny zakupu doliczamy koszty wysyłki (w zależności od wielkości listu/paczki). Ze względu na zaistniałą sytuację przesyłki wysyłamy paczkomatem, a zamówienia realizujemy średnio raz w tygodniu. W przesyłce znajdziecie: taśmę zabezpieczającą, miarkę ułatwiającą wyznaczanie odległości na szybie, rakle (opcjonalnie). Instrukcję montażu oraz film instruktażowy znajdziecie na naszej stronie głównej (w zakładce „sklep”).
Możecie wypożyczyć od nas tzw. rakle (zdjęcie), która ułatwia przyklejanie kropek. Dbając o środowisko celowo nie sprzedajemy tego produktu, aby nie produkować niepotrzebnego plastiku. Wypożyczenie rakli to koszt: 5 zł. Wierzymy, że po użyciu odeślecie nam ją z powrotem, tak aby inni również mogli skorzystać. Gdyby ktoś zdecydował się „zatrzymać” produkt, Fundacja naliczy koszty tzw. „wieczystego użytkowania” (20 zł).
Zamówienia należy składać pod adresem mailowym: szklanepulapki@gmail.com.
Wysyłka zamówienia nastąpi po wpłacie określonej kwoty na konto Fundacji. Fakturę za zakup naklejek wysyłamy drogą elektroniczną.

❗️UWAGA! Optymalna temperatura do naklejania kropek na szyby wynosi powyżej 10 stopni Celsjusza. Im cieplej tym lepiej ☺️ Lepiej naklejać kropki po kilku cieplejszych dniach, żeby szyby nie były zimne. Do pracy warto wybrać godziny popołudniowe.

❗️ Na czas trwania epidemii nie ma możliwości osobistego odbioru naklejek.

Czekamy na Wasze zamówienia, a później na zdjęcia przyjaznych ptakom szyb ????
Jesteście z nami?

%d bloggers like this: