Sprzedaż naklejek zabezpieczających szyby przed ptasimi kolizjami

Sprzedaż naklejek zabezpieczających szyby przed ptasimi kolizjami

Przypominamy, że uruchomiliśmy sprzedaż naklejek zabezpieczających szyby!

Cena 3 zł za najmniejszą jednostkę: jest to taśma długości 2 m. Do ceny zakupu doliczamy koszty wysyłki (w zależności od wielkości listu/paczki). Produkt można odebrać również osobiście, póki co we Wrocławiu, ale za chwilę również u naszych Koordynatorów (w większych miastach Polski). W przesyłce znajdziecie: taśmę zabezpieczającą, miarkę ułatwiającą wyznaczanie odległości na szybie, rakle (opcjonalnie).
Możecie wypożyczyć od nas tzw. rakle (zdjęcie), która ułatwia przyklejanie kropek. Dbając o środowisko celowo nie sprzedajemy tego produktu, aby nie produkować niepotrzebnego plastiku. Wypożyczenie rakli to koszt: 5 zł. Wierzymy, że po użyciu odeślecie nam ją z powrotem, tak aby inni również mogli skorzystać. Gdyby ktoś zdecydował się „zatrzymać” produkt, Fundacja naliczy koszty tzw. „wieczystego użytkowania” (20 zł).
Zamówienia należy składać pod adresem mailowym: szklanepulapki@gmail.com.
Wysyłka zamówienia nastąpi po wpłacie określonej kwoty na konto Fundacji. Wysyłka realizowana jest raz w tygodniu, po zebraniu kilku zamówień. Fakturę i instrukcję montażu naklejek wysyłamy drogą elektroniczną.

pozdrawiamy!

Szklane Pułapki

(autor zdjęć wyróżniających post Romek Mikusek)

 

 

 

%d bloggers like this: